Küçükçekmece elektrikçi, elektrik tamiri - 0538 966 5357  

Küçükçekmece elektrikçi, elektrik tamiri

Küçükçekmece İstanbul’un güzel ilçelerinden biridir. Burada Büyükçekmece ile komşu ilçelerdir. Bizlere Küçükçekmece elektrikçi olarak hem Küçükçekmece’ye hem de burada yakınlarımız da olan diğer komşu ilçelere Küçükçekmece elektrik tamircisi olarak bütün arıza isteklerini karşılıyoruz. Burada birbirlerine yakın olan ilçelere elektrik ustalarımızı gönderdiğimiz de, tıpkı kapı komşumuza elektrik tamircisini gönderir gibi sabit ücretler istemekteyiz. Firmamız da uzak yerlere gidildiğin de artı oalrak fazla servis bedeli istemiyoruz. Çünkü uzakta olup elektrik servisi için çağırmış olduğunuz yerlere bizler kendimiz geliyoruz. Bizler hem kendi işimizi karşılayıp kazanç elde etmek hem de Küçükçekmece elektrik tamircisi firmamızın müşteri potansiyelini arttırmak için büyük ölçekler ile güzel işler yapabiliyoruz.

Bir elektrik tamircisinin yapabildiği her ne varsa bunları yapabilen elektrikçi arkadaşlarımız var. Bizler sadece elektrik tamirlerini değil, elektrikli ev aletlerinin de tamirini yapabiliyoruz. Küçükçekmece elektrikçi ustalarımız elektrik tamirlerinin tamamından ve kablo çekmeden, elektrik tesisatlarının yeniden çekilmesinden, internet hatlarının yeniden çekilmesinden çok iyi anlarlar.

Küçükçekmece elektrik tamircisinin yaptığı bazı hizmetler

 • Elektrik tesisatlarının kablosunun çekilmesi,
 • Yeni elektrik hattının çekilmesi,
 • Eski elektrik kablolarının yerinden çıkarılıp yenilenmesi,
 • Telefon kablosu değiştirme,
 • İnternet hattının değiştirilmesi,
 • Çanak antenlerden gelen kabloların yenilenmesi,
 • Uydu kablolarının yeğniden çekilmesi,
 • Elektrik trafolarının yenilenmesi,
 • Komple trafo montajının yapılması,
 • Elektrik kaçağı varsa hemen tespit edilip onarılması,
 • Bina komple elektrik tesisatı çekme,
 • Bina elektrik tesisatı kablo değiştirme,
 • Led aydınlatma işlerinin yapılması,
 • İş yeri aydınlatma işlerinin yapılması,
 • Dükkanların elektrik tesisatını çekme ve yenileme,
 • Daire içi kabloların düzeltilmesi,

Küçükçekmece elektrikçi firması için gerekli olan ne varsa temin edilebilmesi gibi işlemler ile karşınızda olmaya gayret gösteriyoruz. Burada yazdığımız bazı hizmetlerden ziyade daha aklımıza gelmeyip yazmadığımız hizmetleri de siz değerli Küçükçekmece de oturan dostlarımıza vermekteyiz.

Firmamızdan aldığınız bütün elektrik malzemelerini içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Çünkü bizler Küçükçekmece elektrik tamircisi olarak elektrik ürünlerini alırken mutlaka tedbiri elden bırakmıyoruz. Elektrik işinin ne kadar zor ve tehlikeli olduğunu bildiğimizden dolayı mutlaka ürünleri toptancıdan alırken kalitesine dikkat ediyoruz. Alış fiyatı diğer bir kaliteli üründen biraz daha ucuz diye en ucuzunu tercih etmiyoruz. Bizlerden alacağınız ürünleri ne için kullanacağınızı satış danışmanı arkadaşımıza söylerseniz sizlere en iyi performans gösterebilecek ürünlerin önerisini sizlere yapabilir.

Küçükçekmece elektrikçi, elektrik tamiri ciddi bir iştir

Bizler Küçükçekmece elektrik tamiri işlerini yaparken mutlaka unutmadığımız birkaç konu var. Bunların ilki kendi işimizi yapıyor gibi iş yapıyor olmamızdır. Yaptığımızın işin ne kadar ciddi ne sorumluluk gerektiren bir iş olduğunu gün geçtikçe çok daha iyi anlıyoruz. Bazı durumlar da elektrik arızalarının yaşanmasın da kıl payı kurtulup hayati tehlikeye uğrayabilen insanların olduğunu görmekteyiz. Elektrik tamirinden çok fazla anlamayan firma elemanlarının ne kadar büyük bir risk ile iş yaptıklarını bilmemekteler. Elektrik patlamaların da insanların sakat kalma ve sadece kendine değil, müşterilerinin evlerine de ciddi zararlar verebilmektedirler. Küçükçekmece elektrikçi olarak bizler en iyi sayılabilecek derece de uzman olan kişilerle çalışmaya özen gösteriyoruz.

Elektrik trafolarını ve dışarıda bulunan elektrik direklerinde ki elektrik tellerinde oluşan elektrik arızalarını yaparken çok fazla dikkatli olunması gerekir. Elektrik direklerinden ve trafolarda olan elektriğin Kilowalt değeri, normal olarak şalterlerden evimize giden elektrik gücünün çok, çok yükseğidir. Burada bir elektrik akımına kapılmanız durumun da, evlerde ki gibi koruma şalterlerinin olmaması ile hayati tehlikeler yaşanmaktadır. Küçükçekmece elektrikçi ile birlikte elektrik tamirini yaparken mutlaka tedbiri elden bırakmamak gerekir. Yapılan en ufak bir hatanın hayatlarına mal olabileceğinin bilincinde olunması gerekir.

Küçükçekmece elektrikçi, elektrik tamiri

Küçükçekmece elektrikçi, elektrik tamiri

Küçükçekmece İstanbul’un güzel ilçelerinden biridir. Burada Büyükçekmece ile komşu ilçelerdir. Bizlere Küçükçekmece elektrikçi olarak hem Küçükçekmece’ye hem de burada yakınlarımız ...

İNCELE
Kayaşehir elektrikçi, elektrik tamircisi

Kayaşehir elektrikçi, elektrik tamircisi

Bir elektrik teknisyeni olarak Başakşehir’de çalışmaktan en çok zevk aldığın bölge neresi diye sorsalar kesinlikle Kayaşehir bölgesi derdim. Kayaşehir elektrikçi firmalarının çoğu bu bölge de iş yapmaktan ...

İNCELE
Sarıyer elektrikçi, elektrik ustası

Sarıyer elektrikçi, elektrik ustası

Sarıyer de en yakın elektrikçi diye caddeleri gezerek veya sağda solda olan esnafları araştırdığın da mutlaka içlerinden birkaç tanesi Sarıyer elektrikçi diye bizim telefon numaralarımızı...

İNCELE