Esenler elektrikçi, elektrik ustası - 0538 966 5357   

Esenler elektrikçi, elektrik ustası

Gün geçmiyor ki Esenler de yeni bir proje ve çevre düzenlemesi başlatılmasın. Esenler elektrikçi ve elektrik tamircileri olarak burada yapılan çalışmaları gönülden destekliyor ve bu güzel ilçemiz de bizleri esenler de en yakın elektrikçi olarak bilen müşterilerimize de çok teşekkür ediyoruz.

Esenler, yani elektrikçi olarak çalıştığımız ilçemiz İstanbul’un en eski ve güzel yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Bağcılar ve güngören’e komşu olan bu güzel yer, bizlere tarihi ve güzel atmosferi ile adeta büyülüyor.

En hızlı Esenler elektrikçi

Hayatımızın büyük bir çoğunluğunu Esenler elektrikçi ve elektrik tamircisi olarak geçiren bizlerin, sizlere hizmet vermekten büyük bir keyif aldığımızı söylemek isteriz. Bize ulaşan müşterilerimizin elektrik sorunlarını büyük bir sorumlulukla yapmayı bir ilke haline getirdik. Bize gelen tamirlerin en erken 20 dakika da, en geç yaklaşık ortalama 1 saatte elektrikçi arkadaşımızın verilen adreste yerini almasını hedefliyoruz. Verilen randevuya geç kalmak bizim sırada bekleyen diğer işlerini de aksatacağından ve daha önemlisi müşterilerimize karşı mahcup duruma düşebileceğimizden dolayı elimizden geldiğince Esenler elektrikçi ünvanını bozmamaya, söz söyletmemeye çalışıyoruz.

Elektrik tamirini yaparken çoğu defa yedek parçaya ihtiyacımız olabiliyor. Zengin ürün yelpazesiyle en çok ihtiyaç duyduğumuz malzemeleri servis araçlarımız da bulunduruyoruz. Değiştirmek istediğimiz malzemeleri toplu olarak satın olduğumuzdan dolayı makul fiyata alabiliyoruz. Elektrikçilerden veya esenler elektrik tamiri yapan firmalardan malzemeleri satın almadığımızdan dolayı bizler de müşterilerimize uygun fiyata veriyoruz.

Esenler elektrikçi olarak işimizi önemsiyoruz

2009 yılın da Esenler de elektrikçi olarak çalıştığımız o günlerin üzerinden uzun yıllar geçti. Çok emek verip çok fazla yok kat ettik. Yaptığımız işin ciddi bir sorumluluğu olduğunun farkındayız. Bizimle birlikte çalışan elektrikçi arkadaşlarımıza sonuna kadar güveniyoruz. Bütün arkadaşlarımızın yıllar boyunca bizimle çalışıyor olmasının artı bir güven duygusu oluşturduğunun bilincindeyiz. Yapılacak işe göre de eleman gönderdiğimizden dolayı da en hızlı ve en temiz bir şekilde onarımı gerçekleştirmektedir.

 Elektrik işleri ve kablo hattının çekilmesi bakıldığın zaman kolay gibi görünse de aslında ciddiye alınması gereken mesleklerden bir tanesidir. Elektrik kablolarının göz önünde olmaması hem etrafa tehlike saçmasının önüne geçecek hem de estetik bakımından daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Biz esenler elektrik tamircisi olarak işe başladığımız o yıllar da yine en makul fiyat listesini veren bizdik. Yaptığımız işe göre servis ücretlerimizin değiştiği ama elimizden geldiğince en düşük fiyatları müşterilerimize sunmanın peşindeyiz.

Tanıdık elektrikçi çağırmanın önemi

Yapmış olduğumuz çalışmaların geri dönüşlerini merak ediyor ve müşterilimiz ile iyi ilişkilerimize çok önem veriyoruz. En beklenmedik anlar da karşınıza çıkan arızaların hızlı bir şekilde üstesinden gelebilmeniz için mutlaka daha önde elektrik tamirlerini yaptırdığınız bir elektrikçiyi tanımanız gerekir. Sizler Esenler elektrik tamircisi aradığınız da birçok yer de elektrikçiler bulabilirsiniz. Ona bir şey dediğimiz yok elbette. Yalnız her birazdan gelirim diyen elektrikçi de gerçekten de söz verdiği saatte gelir mi? Saatlerce teknik servis elemanlarını beklemek istemiyorsanız mutlaka bazı servis yerleri ile devamlı olarak iletişim halinde olmalısınız. İkide bir teknik servis değiştirmenin sağlıklı bir seçim olmadığını yaptığımız tespitlerden görmekteyiz.

Esenler de elektrik ustası diye çalışan birilerine işleri yaptırıp memnun kaldığınız da mutlaka o kişinin telefon numarasını almanızı ve her zaman da bu kişiyi çağırmanız hem fiyat olarak daha çok indirim almanıza, işinizi daha hızlı ve güzel yapmasına ve herkesten önce sizin için Esenler elektrikçi ünvanı olarak gelmesini sağlayacaktır.

Bahçelievler elektrikçi, elektrik tamircisi

Bahçelievler elektrikçi, elektrik tamircisi

Elektrik tamiri ve yeni bir elektrik tesisatının çekilmesi için bizimle görüşmek istiyorsanız yerimiz Bahçelievler de. Bahçelievler elektrikçi ve elektrik ustası işlemleriniz için sizlere yardımcı oluyoruz...

İNCELE
Beşiktaş elektrikçi, elektrik tamiri

Beşiktaş elektrikçi, elektrik tamiri

Beşiktaş, Ortaköy, taksim ve daha nice güzel yerlerin mimarı olan Beşiktaş’ta elektrik tamircisi olmanın heyecanı içerisindeyiz. Denize komşu olan ilçelerin biri olan Beşiktaş’ta Beşiktaş elektrikçi...

İNCELE
Güngören elektrikçi, elektrik tamiri

Güngören elektrikçi, elektrik tamiri

İstanbul modasının kalbi Güngören’de atıyor. Tekstilin ve giyimin çok yoğun olduğu yerlerden birin de Göngüren elektrikçi ile çalışıyoruz. Burada genel olarak iş yerlerin de daha çok aydınlatma ...

İNCELE