Bakırköy elektrikçi, elektrik tamiri - 0538 966 5357   

Bakırköy elektrikçi, elektrik tamiri

Elektrik teknik servis hizmetimiz Bakırköy elektrikçi olarak yapılmaktadır. Tadilat işleriniz, evde elektrik arızalarının yapılması, internet kablo çekilmesi, telefon kabloların uzatılması, bina içerisinde ki telefon hattının bulunması veya değiştirilmesi işlemlerini ve bunlara ilave olarak sizin istemiş olduğunuz özel elektrik işleriniz varsa bunları Bakırköy elektrik tamircisi olan çalışma arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

İstanbul’da birden fazla şube ile karşınızdayız. Elektrik tamirlerini yaparak sizleri adeta büyük bir dertten kurtarıyoruz. Toplu olarak yaşanan elektrik kesintilerin de sizler de herkes gibi elektriğin yetkililer tarafından yapılıncaya kadar mecburen beklemek zorundasınız. Bunu beklemek zorunda olmanız canınız pek sıkmaz ve kendinizi mecbur gibi hissedersiniz. Çünkü başka çareniz yoktur. Sadece sizin eviniz de elektrik arızasının yaşanıp beklendiğini bir de düşünün. Bu durumda beklemeden hemen Bakırköy elektrikçi ile irtibata geçer ve hemen arızanın giderilmesini sağlarsınız. Bunun için çabalar ve gerekli gayreti gösterirsiniz.

Bakırköy elektrikçi servis ücreti nasıl hesaplanır?

Bakırköy elektrik ustası gönderdiğimiz yerlere sabit elektrik servis ücretini uygularız. Yapılacak işe göre her ne kadar ücretlerimiz değişse de bizler en alt limit olan servis bedeli işe başlarız. Telefon da veya elektrik firması dükkanımıza gelip adres bilgilerinizi verirken bir de elektrik arızasının nasıl yaşandığını anlatır veya ne Bakırköy elektrikçi arkadaşımıza ne yaptırmak istediğinizi anlatmanızı isteriz. Bizler çok fazla mahalle ve ilçelere gittiğimizden dolayı sizin söylemiş olduğunuz elektrik arızasını veya kablo çekmenin ne kadar tutacağını ve sizlerden ne kadar ücret almamız gerektiğini hemen anlayabiliriz. Bu sayede bizler daha işe başlamadan hemen sizlere ücretin ne kadar olacağını, hangi malzemelerin gideceğini,  gerekli görülmesi takdir de farklı malzemeler de takılacaksa onların ne kadar tutacağı sizlere anlatmış oluruz.

Sizler bu sayede daha işe başlamadan Bakırköy elektrikçi arkadaşımıza ne kadar ücret vereceğinizi bilmiş olursunuz. Elektrik arızasına gelen elektrikçinin işini bitirmesinden sonra sizler farklı bir iş daha var bunu yapar mısınız dediğiniz de o artı bir işçilik olarak algılanacağından dolayı farklı ek ücret sizlerden istenebilir. Bunun için de tam ücretten ziyade Bakırköy elektrik tamiri için gelen elemanın belirleyeceği fiyat uygulanır.

Bakırköy elektrikçi, elektrik tamiri için yedek parça var mı?

Firmamız da elektrik malzemeleri ve gerekli olan kabloların teminini kendimiz sağlıyoruz. Firmamızın Bakırköy elektrikçi diye yazan araçların da elektrik yedek parçalar bulunur. Bu parçaların ücretleri ana bayii tarafından belirlendiğinden dolayı sizlere fazla fiyattan satma ihtimalleri ortadan kaldırılmıştır. Bazı durumlar da yedek parçaların bulunmaması durumun da firmamızın elemanları tarafından başka temini sağlanmaktadır. Bir malzemenin olmaması durumun da önce ana bayiden bir eleman gönderilir ve yedek parçaya ulaşılmaya çalışılır. Yedek parçanın bulunamaması ve Bakırköy elektrik tamiri için gelen kişinin de parçayı bulamaması durumun da farklı firmalar ile görüşmeler sağlanır.

Aranan malzemenin çok eski veya üretimi yıllar önce durdurulan bir ürünün olması ve birçok yer ile iletişime geçilmesine rağmen yine de bulunamıyorsa o zaman o ürüne ait olan komple yedek satın alınır. Yani bir malzemenin yedek parçasının temin edilememesi durumunda o ürünün farklı bir modelinin satın alınması gerekir.

Bakırköy elektrikçi adres ve telefon numarası

İhtiyaç duyulduğu zaman teknik servislerin telefon numaralarını bulmak o kadar zorlaşır ki. Özellikle en çok kullanılan ürünlerin tamamı elektrik ile çalıştığından dolayı mutlaka bir Bakırköy elektrikçi ile görüşmeniz ve telefon numarasını kayıt altına almanız gerekir.

  • Bakırköy elektrikçi telefonu: 0538 966 53 57
  • Bakırköy elektrik tamircisi adresi: Bakırköy E5 yan yol no: 58
  • Bakırköy elektrik ustası gittiği mahalleler: Bakırköy ve bütün mahalleler
  • Bakırköy elektrik tamiri ücreti değişiyor mu? Evet. Normal sabit ücret ve katları olarak hesaplanır.

 

Küçükçekmece elektrikçi, elektrik tamiri

Küçükçekmece elektrikçi, elektrik tamiri

Küçükçekmece İstanbul’un güzel ilçelerinden biridir. Burada Büyükçekmece ile komşu ilçelerdir. Bizlere Küçükçekmece elektrikçi olarak hem Küçükçekmece’ye hem de burada yakınlarımız ...

İNCELE
500 evler elektrikçi, elektrik ustası

500 evler elektrikçi, elektrik ustası

Bazı sektörler de mevsimsel olarak işlerin zayıflama ve çok fazla yoğunluk gerektirecek anlar vardır. Yalnız bu sektör için geçerli olmayabilir. Mesela 500 evler elektrikçi ve elektrik tamir işçisi bunun gibi...

İNCELE
Gaziosmanpaşa elektrikçi, elektrik tamircisi

Gaziosmanpaşa elektrikçi, elektrik tamircisi

İstanbul’da en çok hangi mahalle de yaşamak istersiniz diye bir anket yapılsa, söylenen ilçeler sıralamasın da mutlaka iyi bir yer de yerini alacak olan Gaziosmanpaşa ilçesidir. Gaziosmanpaşa elektrikçi ...

İNCELE