Bahçelievler elektrikçi, elektrik tamircisi - 0538 966 5357   

Bahçelievler elektrikçi, elektrik tamircisi

Elektrik tamiri ve yeni bir elektrik tesisatının çekilmesi için bizimle görüşmek istiyorsanız yerimiz Bahçelievler de. Bahçelievler elektrikçi ve elektrik ustası işlemleriniz için sizlere yardımcı oluyoruz. Siparişlerinizi verdikten hemen birkaç dakika sonra elektrik ustalarımız verdiğiniz adrese doğru yol alırlar. Yapılacak her şeyin çaresini hızlı bir şekilde düşünerek bulabilen elektrikçi arkadaşlarımız ile çalışmaktan gayet memnun kalacaksınız.

Uzun yıllar boyunca Bahçelievler de elektrik tamircisi olarak tek başımıza buralar da çalıştık. Müşterilerimizin bizlere destek olması ve bizi tanıyıp bütün elektrik işlerini bize yaptırmalarından hemen sonra artık burada tek başımıza elektrik tamir işlerine yetişemez olduk. Firmamızın ismi her ne kadar sönmez elektrik olsa da Bahçelievler elektrikçi diye adres sorulduğu zaman neredeyse herkes bizim adresimizi tarif etmektedir. Tek başımıza bunca elektrik tamirinin üstesinden gelemediğimizden dolayı yanımıza elektrik tamirinden iyi derece de anlayan bazı arkadaşlarımızı ve en önemlisi de daha önceden Bahçelievler elektrik tamiri işi yapmış kişileri yanımıza aldık. Bu kişilere her işin de yardımcı olabilecek iyi derece de elektrik teknik servis araçlarını da verdik. Bu araçlar sayesinde hem müşterilerimizin tamamına hiç zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşıyorlar hem de gerekli lazım olabilecek bütün elektrik malzemeleri de yanların da getiriyorlar.

Bahçelievler elektrikçi denilince neden sadece akla biz geliriz?

Neden biz? Çünkü bizler yaptığımız işi bir daha bozulmayacakmış gibi yapıyoruz. Müşterilerimizin hiç birini diğerinden ayırmıyoruz. Bizi kötülemek yerine bütün müşterilerimizin bizden memnun olmasını istiyor ve bunun içinde büyük çabalar sarf ediyoruz. Bahçelievler elektrik tamircisi olan çalışma arkadaşlarımız ile iyi geçiniyoruz ve bütün ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Bizimle çalışan elektrik ustalarının her biri en az 10 yıl tecrübeli olarak yanımıza gelmiştir. Zaten çok iyi bir elektrik ustası olan elektrik tamircilerimiz bizimle çalışmaya başladıktan hemen sonra da elektrik ile ilgili daha fazla bilgiye Bahçelievler elektrikçi olarak çalışmaya başladıkların da öğrenmiş olurlar.

Elektrikçi dükkanımızın çok uzun süre boyunca aynı yer de olmuş olması, bizimle çalışan elektrik ustalarının neredeyse hiç birinin değişmemesi de müşterilerimizin artmasına neden oldu. Bizimle iş yapanların neredeyse tamamı bizden memnun olmaları hasebiyle öneri ve memnuniyette günden güne artmış oldu.  

Bahçelievler elektrikçi de servis ücreti nasıl hesaplanır?

Bizler de diğer bütün teknik servis yerleri gibi servis ücreti karşılığı ile elektrik tamir işlerini yapıyoruz. Normal bir daire de yaşanan elektrik arızasının servis ücreti ile iş yerlerinin servis ücreti farklılık gösterebilir. İş yerlerin de yüksek volt elektrik ile çalıştırılan makineler ve buralar da oluşan elektrik arızalarını bile tamir ederken çoğu zaman hayatımızı tehlikeye atarak elektriği bile kesmeden elektrik arızasını gidermeye çalışıyoruz. Bu durum çok istisna gerektiren yerler de görülebilmektedir. Elektriği kesmeden işlem yapmak elbette zor ve aslında yapılmaması gereken bir olaydır. Yalnız bant usulu çalışılan yerler de elektriği kesip işlemler yaptığınız makineler de kalıcı hasarlar olabilmektedir. Böyle durumlar da elektrikçi servis ücreti normal tarifeden hesaplanmayıp daha fazlası istenir.

 Bahçelievler elektrikçi olarak ne kendi servis elemanlarımızın hayatını tehlikeye sokuyor ne de elektrik arızası için gittiğimiz iş yerleri sahiplerinin işlerini aksatmamaya özen gösteriyoruz. Normal elektrik tamiri ile normal zor olmayan yerlere elektrik hattı çekimi sabit fiyatlar ile hesaplanmaktadır. Bazı özel projeler ve özel elektrik tesisatı isteğinin yanı sıra genel olarak Bahçelievler elektrik tamircisi olarak giden arkadaşlarımız genellikle aynı ücretleri almaktadırlar. Teknik servis randevusu oluşturarak ücretin ne kadar olacağını öğrenebilir ve kullanılacak elektrik malzemelerin de fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa elektrikçi, elektrik tamircisi

Gaziosmanpaşa elektrikçi, elektrik tamircisi

İstanbul’da en çok hangi mahalle de yaşamak istersiniz diye bir anket yapılsa, söylenen ilçeler sıralamasın da mutlaka iyi bir yer de yerini alacak olan Gaziosmanpaşa ilçesidir. Gaziosmanpaşa elektrikçi ...

İNCELE
Başakşehir elektrikçi, elektrik ustası

Başakşehir elektrikçi, elektrik ustası

Keşfedilmemiş zenginliklerin adıdır başakşehir. Büyüleyen atmosferi ve genel olarak lüks evlerin mimarisi ile adından sıklıkla bahsetmektedir. Firmamızın bir şubesi de burada...

İNCELE
Esenler elektrikçi, elektrik ustası

Esenler elektrikçi, elektrik ustası

Gün geçmiyor ki Esenler de yeni bir proje ve çevre düzenlemesi başlatılmasın. Esenler elektrikçi ve elektrik tamircileri olarak burada yapılan çalışmaları gönülden destekliyor ve bu güzel ...

İNCELE