Avcılar elektrikçi, elektrik tamiri - 0538 966 5357   

Avcılar bölgesindeki elektrik tamiri şubemize tüm dostlarımızı bekleriz. Burada Avcılar elektrikçi olarak açmış olduğumuzu dükkanımız da bütün elektrik tamirleri, bina kablo tesisatlarının değiştirilmesi ve yeniden çekilmesi, komple inşaatların elektrik işlerinin yapılması, telefon ve internet kablolarının çekilmesi, yepyeni elektrik cihazlarının kullanılması ve daha aklıma gelmeyip sayamadığımız bir çok hizmeti Avcılar elektrik tamircisi tarafından yapılmaktadır.

Burada açılışını gerçekleştirmiş olduğumuz şubemiz de mutlaka aradıklarını bulacaksınız. Çok zengin bir ürün stokuna sahibiz. Burada sadece elektrik tamirlerini gerçekleştirmekten ziyade yeni elektrik dükkanı açan esnaflara da toptan elektrik malzemesi temini de yapıyoruz. Avcılar da elektrik tamircisi dükkanı açıp ta elektrik malzemelerinin nereden alındığını bilmeyen dostlarımıza güzel çözümler üreterek en uygun fiyatlar toptan elektrik malzemeleri de verebiliriz.

Avcılar elektrikçi ile kendinizi daha güvenli hissedeceksiniz

Avcılar elektrikçi bünyesinde çalıştırdığımız elektrik ustalarının tamamı firmamızın güvencesi altındadır. Yaptığımız işlerin hepsini tek, tek denetliyor ve gördüğümüz en ufak bir hatayı bile hemen düzeltilmesi için talepte bulunuyoruz. Bir elektrikçi arkadaşımız evinizdeki tamirleri veya tadilatları gerçekleştirrdikten hemen sonra yaptığı işlerin tamamını yakın ve uzak çekim olmak üzere iki farklı pozisyon da fotoğraf çekimini gerçekleştirir. Burada personel ve denetimden sorumlu olana arkadaşımız whatsapp yardımı ile gelen fotoğraflara tek, tek bakarak nasıl bir işçilik yapıldığını kontrol eder. Bu kontrol sonrasında bir arızanın yaşanmaması ve estetik açısından kötü durmaması adına, her hangi bir terslik görüldüğünün de düzeltilmesi için istekte bulunulur. Burada Avcılar elektrik ustası olan arkadaşımız tarif edildiği üzere arkadaşımızın dediği gibi en doğru bir şekilde nasıl daha iyi olacaksa o şekilde tekrardan yapmaya başlar. Bu sayede evinize gelen Avcılar elektrik tamircisi denetim altında tutulur ve güvenliğiniz ön planda olur. Fotoğrafların çekilmesi tamamen sizin güvenliğiniz için gerekli bir işlemdir.

Avcılar elektrikçi elinden geldiğince her şeyi en doğru ve düzgün bir biçimde yapmaya gayret eder. Elektrikçi arkadaşlarımızın tamamı da yıllardır bizimle çalışan aile dostlarımızdan oluşmaktadır. Tanımadığımız ve ortak arkadaşlarımızın olmadığı kişiler ile pek çalışmadığımızdan dolayı kendinizi bizimle daha da çok güven de hissedeceksiniz.

Avcılar elektrik tamircisi mesai saatleri

Bir elektrikçi olarak aslında mesai saatlerine pek önem vermediğimizi söylemek isterim. Elektrik tamiri yapılacak yere Avcılar elektrik tamircisi olarak gittiğimiz de bizlerden en kısa sürede elektrik arızasının giderilmesi istenir. Hem güvenlik tedbirlerini elden bırakmamak, çalışma azmini yüksek tutmak, çalışma saatlerini üst seviyeler de tutmak ve elektrik arızalarını bir elektrikçinin yapabildiğinin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Sabah 07:00 saatlerin de Avcılar elektrikçi şubemizi açıyoruz. Burada akşam saat 21:30 saatlerine kadar elektrikçi dükkanımızı açık bir şekilde kalmaktadır. Sonrasın da kapanan dükkanımız ile evimize gidip dinlenmiyoruz. Her ne kadar akşamları saat 21:30 da dükkan kapanmış olsa da İstanbul içerisin de çalışmalarına hızlıca devam eden servis araçları var. Bu elektrik ustalarının bulunduğu araçlar da gece saat 24:00’a kadar çalışmaktadırlar. Yani dükkan açılış saatleri ile Avcılar elektrikçi ustalarımızın çalışma saatleri aynı değildir.

Elektrikçi dükkanımıza gittiğiniz de burada belirtilen saatler dışında olduğun da dükkanın kapalı olduğunu görebilirsiniz. Hemen geri dönüp daha sonra gelirim demeniz veya farklı Avcılar elektrikçi dükkanlarına gitmemeniz için dükkanımızın kepenklerin de v tabelalar da belirtilen telefonlarımızdan bizleri aramanızı rica ediyoruz. Telefonlarınıza elektrik ustalarımızın cevap vereceğini ve sizlerin adres vermesi üzerine hemen birkaç dakika da verdiğiniz adreste olacaklarını Avcılar elektrikçi olarak temin edebiliriz.

 

Başakşehir elektrikçi, elektrik ustası

Başakşehir elektrikçi, elektrik ustası

Keşfedilmemiş zenginliklerin adıdır başakşehir. Büyüleyen atmosferi ve genel olarak lüks evlerin mimarisi ile adından sıklıkla bahsetmektedir. Firmamızın bir şubesi de burada...

İNCELE
Bakırköy elektrikçi, elektrik tamiri

Bakırköy elektrikçi, elektrik tamiri

Elektrik teknik servis hizmetimiz Bakırköy elektrikçi olarak yapılmaktadır. Tadilat işleriniz, evde elektrik arızalarının yapılması, internet kablo çekilmesi, telefon kabloların uzatılması, bina içerisinde ki telefon ...

İNCELE
Esenler elektrikçi, elektrik ustası

Esenler elektrikçi, elektrik ustası

Gün geçmiyor ki Esenler de yeni bir proje ve çevre düzenlemesi başlatılmasın. Esenler elektrikçi ve elektrik tamircileri olarak burada yapılan çalışmaları gönülden destekliyor ve bu güzel ...

İNCELE